مراقبت های ضروری بعد از تزریق چربی صورت و بدن- قسمت سوم

از تحت فشار قرار دادن و ماساژ دادن منطقه تزریق شده به مدت سه هفته خودداری کنید

به طور مثال اگر تزریق در ناحیه باسن انجام شده باشد، حین استراحت به پهلوها و یا شکم بخوابید و یا با قرار دادن دو بالش (یکی زیر کمر و دیگری پایین ران) از اصطکاک طولانی مدت منطقه تزریقی با دشک جلوگیری کنید.

در تزریق چربی ناحیه ساق و به خصوص مچ پا ، در صورت استراحت نکردن و با  ایستادن های طولانی مدت کمی افزایش تورم در ناحیه تزریق شده مشاهده می شود که حتی گاه تا 6 ماه ادامه دارد و به تدریج بهبود می یابد.این عارضه با قراردادن یک بالش زیر پا حین استراحت و خودداری از سرپا ایستادن های زیاد و آویزان بودن پا در حین نشستن به میزان قابل توجهی کاهش می یابدود.

طی سه شب اول پس از تزریق صورت از دو بالش زیر سر استفاده کنید (اینکار از بروز ورم اضافه تر جلوگیری می کند) و حتی الامکان در دو سمت خود بالش بگذارید که حین خواب عمیق ، روی صورت غلت نزنید

استحمام از روز دوم بعد از عمل بلامانع است ولی از تحت فشار قرار دادن و ماساژ دادن مناطق تزریق شده اکیداً خودداری فرمایید.

درد مختصر نواحی تزریق شده به خصوص در حین لمس کاملا طبیعی است و با استراحت کردن و مصرف مسکن تجویز شده ، طی 7 الی 10 روز برطرف می شود

نکته مهم » قابل ذکر است که درد غیرعادی مناطق تزریق شده به همراه تورم و قرمزی می تواند نشانه عفونت موضع بوده که در صورت مشاهده علائم فوق در اولین فرصت با شماره تلفن های مطب تماس حاصل کنید.

طی 3 الی 4 روز اول پس از تزریق صورت از خم کردن سر به مدت طولانی جهت انجام کارهای روزمره خودداری کنید.

به دلیل پر خون بودن بافت نرم صورت، تورم و گاهی کبودی در مناطق تزریق شده مشاهده می شود که با استفاده از پک یخ طی دو روز اول و استراحت بیشتر نهایتا طی ده روز الی 2 هفته بهبود می یابد.

آنتی بیوتیک و داروی ضد درد و تورم و ضد التهاب طبق دستور پزشک و در مدت تجویز شده مصرف گردد.

بعد از تزریق چربیهای بدن نیز طی 48 ساعت اول به طور مرتب از ژل یخ در مناطق تزریق استفاده کنید

 

برچسب ها :

 هدف از تزریق چربی- تزریق چربی در مشهد - مزایای تزریق چربی - تزریق چربی در صورت - تزریق چربی در باسن-  مراقب های پس از تزریق چربی -مراقبت های ضرروی پس از تزریق چربی - قسمت اول- مراقبت های ضرروی پس از تزریق چربی - قسمت اول- مراقبت های ضرروی پس از تزریق چربی - قسمت دوم - مراقبت های ضرروی پس از تزریق چربی - قسمت سوم - پک یخ در تزریق چربی

درباره پزشک

دکتر مهرناز تولایی سال 1368 وارد دانشکده پزشکی و سال 1376 وارد دوره تخصص پوست ، مو و زیبایی این دانشگاه شدند.

ایشان پس از اتمام دوره تخصصی و دریافت بورد تخصصی خود در سال 1380 ، از همان سال فعالیت های پزشکی خصوصی خود را آغاز نمودند. و علاقه زیاد همراه با مهارت و هنر ایشان در جراحی های زیبایی باعث شد که در حال حاضر ایشان جزو شناخته شده ترین متخصصین پوست ، مو و زیبایی کشور می باشند.

خدمات مطب

خدماتی که در مطب به بیماران گرامی ارئه میشود شامل:

تماس با پزشک

آدرس مطب: خیابان احمد آباد ، محتشمی ، ساختمان 33
تلفن مطب : 051-38450156- 09155802270
ساعات پذیرش : روزهای زوج از ساعت 6 عصر تا 8و نیم

آدرس کلینیک: مشهد، سناباد ، نرسیده به چهارراه کلاهدوز
تلفن کلینیک : 051-38451586- 09155802270
ساعات پذیرش : صبح ها از ساعت 9 تا 12

ایمیل: info@drmehrnaztavallaee.com
اینستاگرام :    dr.mehrnaztavallaee